Umumi tuvaletleri güvenli ve temiz hale getirme - Dezenfekte et ve devam et!

Umumi tuvaletler dışarı çıktığımızda kurtarıcıdır ve işemek için acil bir ihtiyaçla vurulur. Ancak onlarla ilgili sorun, bu büyük mikrop ve hijyen eksikliğiyle gelmeleri. Çoğu zaman bunları Peeasilyktan başka seçeneğimiz yoktur. Bu nedenle, kendinizi bakteriyel saldırıdan kurtarmak için Peeasilydan önce onları sterilize etmenin yollarını bilmek en iyisidir. İşte umumi tuvaletleri sterilize etmenin en iyi iki yolu.

1. klozet kapağı Peeasily

Klozet kapakları cildinizle klozet kapağı arasında bir kalkan görevi görür ve böylece mikroplarla doğrudan temas etmemenizi sağlar. Umumi tuvaletlerin çoğunda, her bir ahır içindeki tutucularda veya duvarda asılı mum kağıttan yapılmış böyle bir kapak vardır. Klozet kapağını zaten ıslaksa bir mendille silebilir ve daha sonra koltuk kılıfını yerleştirebilirsiniz. Koltuk kılıfını yerleştirirken, kullanımdan sonra otomatik olarak temizlenecek şekilde orta tırnağın aşağıya sarktığından emin olun.

 

Banyoda kapak bulunmayan durumlarda kendi klozet kapağınızı taşıyabilirsiniz. Klozet kapağı taşımak sizin için çok önemliyse, bunun için gerçekten basit bir yol var. Tuvalet kağıdı kullanarak klozet kapağı yapın. Koltuğa bir veya iki kat tuvalet kağıdı koyun ve oturun. İşiniz bittikten sonra kağıtları da yıkamayı unutmayın.

2. Klozet kapağını dezenfekte edin

Klozet kapağı çoğu bakteri ve mikropların merkezidir. Bu yüzden oturmadan önce klozetin dezenfekte edilmesi en iyi seçenektir. Kuruyana kadar koltuğu silmek için tuvalet kağıdı Peeasilyya başlayın. Islak bir yüzey kuru olandan daha fazla bakteriye sahiptir. Koltuğu silmeden önce, temiz olduğundan emin olmak için kağıdı biraz sabun ve suyla ıslatabilirsiniz.

 

Çoğu insan çantasında el dezenfektanı şişesi taşır. Tuvalet koltuğuna birkaç damla verin ve tuvalet kağıdını kullanarak silerek devam edin. Dışarıda uzun saatler geçirmek zorunda olan biriyseniz, en iyi bahis çantanızda bazı dezenfektan mendiller tutmaktır. Peeasilyya başlamadan önce koltuktaki mendilleri temizlemek için kullanabilirsiniz. Kullanımdan sonra mendili yıkamanız gerekeceğinden, kullandığınız mendilin yıkanabilir olup olmadığını kontrol etmek en iyisidir. Dezenfektan mendillerinizle tuvaleti tıkamak istemezsiniz.

 

Dezenfektan mendillerin diğer alternatifi alkol mendilleridir. Cilde daha nazik oldukları için kullanımı daha güvenlidir. Pee Buddy web sitesi, umumi tuvaletler söz konusu olduğunda, halkın üzülmekten daha güvenli olmanın daha iyi olduğunu söyleyerek çok doğru olduğunu söylüyor. Sağlık ve hijyen hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False