Peeasily'yi neden seviyoruz ve sen de yapmalısın?

Bilge bir adam bir keresinde “Önleme tedaviden daha iyidir” dedi.
Acaba yeni arkadaşım Peeasily hakkında konuşuyor mu?
Niçin Peeasily'yi seviyorum hakkında konuşmaya başlamadan önce, size bir resim çizmeme izin verin (dikkat kelimesi - güzel bir resim olmayacak!)

Onun sabah 06:00 Ben havaalanında, yatılı bekliyor. Birden bire tesisleri kullanma ihtiyacı doğar. Bu durumdan kaçınmak için elimden geleni yaptım (dün gece 20: 00'den beri su yok + bugün sabah kahve yok) hala İŞEMEYE'ye ihtiyacım var. Bu yüzden isteksizce tuvalete doğru yürürüm ve hızlı bir şekilde bunun için bir çizgi yaparım. Şimdi burada “Önleme tedaviden daha iyi” bir adam devreye giriyor, umumi tuvaleti kullanmayı engellemiş olsaydım, korkunç bir enfeksiyon olmadan Singapur gezimden keyif almış olabilirim.

İkilemi arkadaşlarımla paylaştım ve tıpkı benim gibi çoğu umumi tuvalet kabusu gördüm. Samimi hijyenin kadın sağlığının en önemli yönlerinden biri olduğu gerçeğini küçümseyemezsiniz. Böylece bir çözüm bulma arayışım başladı ve dostum Peeasily ile böyle tanıştım.

Peeasily, halka açık yerlerde idrara çıkmayı kadınlar için kolaylaştıran taşınabilir bir kadın idrara çıkma cihazıdır. Bu cihaz, ayakta durmak ve işemek için umumi tuvaletlerdeki kadınlar için idrara çıkmayı kolaylaştırır. Kirli tuvaletler nedeniyle enfeksiyon, tahriş ve diğer birçok sağlık probleminin nasıl yaşadığından şikayet eden birçok kadın gördüm, bu da düzensiz adet döngüsü, mesane problemleri, mantar enfeksiyonu ve ne gibi sorunlara yol açar.

Peeasily nedir?

Taşınabilir bir kadın idrara çıkma cihazıdır; Huni şekilleri ve suya dayanıklı kaplama ile lamine edilmiştir. Bu cihazın taşınması çok kolaydır ve aynı zamanda tek kullanımlıktır. Sağlık ve hijyenden ödün vermeyen benim gibi kadınlar için mükemmel bir arkadaş olabilir.

 

Peeasily özellikle hamile kadınlar, artrit, kanser hastaları, çalışan profesyoneller, gezginler ve yürüyüşçüler için bir nimettir. Bu, hijyeninizin ve tuvalet kitinizin önemli bir parçası olması gereken tek kullanımlık tek kullanımlık bir cihazdır.

Kadınların sağlığı ve hijyeni ile ilgili bazı gerçekler

Bulgulara göre, kadınlar ve kızlar tuvaleti önemli bir ihtiyaç olarak sıraladıklarını belirtirken, erkekler bunun bir öncelik olmadığını söyledi. Ne yazık ki kadınların karar vermede çok az sesi vardır, bu da bu konulara karşı söz sahibi olmalarını güçleştirir.
Yaşlı ve farklı yetenekli insanlar da karşılaştıkları aşırı zorluklardan bahsetmiştir. Sadece hijyen değil, altyapı öyle ki, umumi tuvaletlerde idrar yapmaya alışmaları çok zorlaşıyor.
 

Bir araştırmaya göre, bakterilerin kapı kolları, lavabo kenarları ve sifon kolları gibi sık kullanılan yüzeylerin% 60'ından fazlasına yayılması sadece 2 ila 4 saat sürüyor ve bunlar aşırı bakteriyel kontaminasyon şansına neden oluyor.
Yeni Delhi'de yapılan bir araştırmaya göre, burada 1534 tuvaletin erkeklere hizmet ettiğini, ancak sadece 132'inin kadınlara hizmet ettiğini öğrendik. Şimdi bu veriler göz açıcı.
2015 yılında yapılan bir araştırmada, dünya genelinde 2,4 milyar insanın daha iyi sanitasyona erişimi olmadığı ortaya çıktı.
Uzun lafın kısası:

Ülkemizin tuvaletleri ne kadar hijyenik olduğu düşünüldüğünde, Peeasily gibi bir BFF olmadan evden çıkmayı hayal etmem.

Peeasily bir kızın en iyi arkadaşıdır, kullanımı ve dökümü çok kolaydır. Çantanızda yanınızda taşıyabilir ve umumi tuvaletlerde oturmadan kullanabilirsiniz. Çöp kutusuna atın ve işiniz bitti! Artık sağlıksız bir tuvaletten taviz vermek zorunda değilim, bu yüzden Peeasily'yi seviyorum ve siz de yapmalısınız!Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False