Umumi tuvaletler- Doğru şekilde kullanmak

Yani dışarıda seyahat ediyor ya da arkadaşlarınızla parti yapıyorsunuz ve aniden işemek için durdurulamaz bir dürtü var. Baş edebileceğiniz tek yer umumi tuvalet. Artık umumi tuvaletler kendi temizlik ve benzeri sorunlar ile geliyor. Kendinizi rahatlatmak için kamu tuvaletlerini kullanacaksanız, yapılacak en iyi beş şey:

Kural 1: Kağıt peçeteleri kullanın

Kağıt havlu kullanın diyerek, sadece ellerinizi veya arkadan silmek için onları Peeasilyk anlamına gelmez. Musluğu açmak ve kapatmak ve kapının kolunu tutmak için kağıt havluyu elinize alın. Evet, kapılar ve musluklar, ellerini yıkamadan önce dokunduğunuz yerler oldukları için en önemli endişe alanlarıdır. Mikroplarla kontamine olmak istemezsiniz. Her şeye dokunmak için bir kağıt peçete kullanarak güvende olun.

Kural 2: Yıkanmanın farkında olun

Birinin umumi tuvaletten çıktığı anda sadece içeri girmeyin. Evet, kızartıldı, ancak kızarmalarından gelen mikroplar hala havada olabilir. Mikroplarınız size zarar vermez ama diğerleri zarar verir. Tuvalete çıkmadan hemen önce tamamen giyinmeniz ve yıkamanız tavsiye edilir. Tuvaletin kalıntı mikropları size herhangi bir zarar vermemelidir.

 

Kural Numarası 3: Çömelme

Tuvalet koltuğundaki enfeksiyonlardan korunmak için kağıt tuvalet koruyucuları Peeasilylısınız. Artık kendiniz ve koltuk arasındaki bariyeri yerleştirdiğinize göre oturmalısınız ve çömelmemelisiniz. Umumi tuvaletler kullanılırken hijyen en önemli husustur. Eğer çömelerseniz, o kadar gereksiz olan tuvalet koltuğunu daha da kirletiyorsunuz.

 

Kural 4: Eşyalarınızı koruyun

Kural olarak, çanta ve telefon gibi kişisel eşyalarınızı banyonun zemininde asla tutmayın. Şey yere çarptığında, mikroplar ve bakteriler ona yapışır ve yanınızda taşıdığınız yere yayılır. Çantanızı da ofisinize ve odanıza taşıyorsunuz. Mikrop sadece vücudunuza değil, etrafınızdakilere de yayılır. Umumi tuvalete girerken çantaları kapının kancasına yerleştirin.

Kural Numarası 5: Ellerinizi düzgün yıkayın

Kişisel hijyenin temel kuralı budur. Mikropların yıkanmasını sağlamak için işiniz bittikten sonra ellerinizi yıkamalısınız. Dışarı çıkarken mikropları geride bıraktığınızdan emin olmak için ellerinizi tam 20 saniye yıkayın. Tuvalette kullandıysanız telefonu dezenfekte edin.

Kişisel hijyen ile ilgili yapılması ve yapılmaması gerekenler hakkında daha fazla bilgi için Pee Buddy web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu, mesaneleri ve yolları mikropları nasıl özgür ve sağlıklı tutacağınız hakkında bilmeniz gereken tüm bilgilere ve trivia'ya sahiptir.Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False