Umumi tuvaletler bir kadının en iyi arkadaşıdır! İşemek. Flush. Tekrar et.

Yok gerçekten. Seyahat ettiğinizi ve gerçekten güçlü bir işeme isteğiniz olduğunu düşünün, o anda Hindistan'da bir umumi tuvalet bulursanız yıldızlarınıza teşekkür edersiniz. Ve temiz bir rastlamak rastlarsanız, iyi bugün şanslı gününüz !! Ancak en lekesiz umumi banyo bile yeterince temiz değil çünkü birçok insan bir günde kullanıyor. Peki, kadınların ne seçeneği var? Bir risk al ve onları yine de kullan ya da başka bir tane bulana kadar tut. Ve ne zaman başka bir tuvalet bulacağınızı kim bilebilir. Temiz bir tuvalet bulmak söz konusu olduğunda Rus ruleti oyunudur.

Açıkçası, birkaç kirli umumi tuvalet kullandım çünkü gidecek hiçbir yerim yoktu. Koltukları temizlemek için tuvalet kağıdı arayacaktım ama ne bulamazsanız. Keşke kadınların ayakta dururken işeyebilme gücü olsaydı, ama maalesef biyolojimiz bunu yapmamıza izin vermiyor. Bu yüzden mevcut olan her şeye katlanmak zorunda kaldım. Neyse ki, Peeasily'nin Kadın İşeme cihazı günü kurtarıyor. Ama şimdi kirli tuvaletler üzerine oturabilme ve işeyebilme hakkında konuşuyoruz ve bunun için Peeasily sıkıntılarımızı sona erdirdi! Kızlar, tebrikler !!

Peeasily, hijyenik olmayan tuvalet koltuklarıyla doğrudan teması önlemek için Peeasily Yıkanabilir Klozet Kapağı ile birlikte gelir. Bu kapaklar, adından da anlaşılacağı gibi, doğanın çağrısına doğrudan tuvalet koltuğuna temas etmeden katılmanıza yardımcı olur. Bu yumuşak ve kullanımı kolay koltuk kılıfları yüzde yüz su geçirmezdir, bu nedenle ıslak bir tuvalet koltuğunda bile kullanılabilir. Bu klozet kapakları tek kullanımlık, yıkanabilir ve biyolojik olarak parçalanabilir. Kendinizi enfeksiyondan koruyabilir ve aynı zamanda çevreye daha fazla zarar vermesini önleyebilirsiniz!

Sizin için kolaylaştırmak için, bu tuvalet kapaklarının en yararlı özelliklerinden bazılarını listeleyeyim-

Her şeyden önce, aslında iddia ettiklerini yaparlar, yani klozet kapağını kapatırlar ve bizi mikroplardan ve enfeksiyonlardan korurlar.

Bu kapaklar yıkanabilir. Kullandıktan sonra bunları tencereye kaydırabilir ve diğer her şeyle birlikte yıkayabilirsiniz. Sizin için uygun olan her şeyi çöp kutusuna da atabilirsiniz.

Bunlar taşıması inanılmaz derecede uygundur ve sırt çantanıza, çantanıza veya ceplerinize kolayca sığar. Böylece onları her yere, istediğiniz zaman, hatta sinema salonuna veya pub'a götürebilirsiniz.

Bu ürün herhangi bir toksik maddeden yapılmamıştır. Bu nedenle çocukların kullanması da güvenlidir.

Yeşile gitmek isteyenler için, kapakların çevre dostu ve hafif olduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız.

Peeasily's - klozet kapağı, kirli tuvalet koltuklarıyla temas etmeden güvenli bir şekilde işemek için en iyi seçenektir. Artık evinizde kirli tuvaletler, mikroplar ve enfeksiyonlarla ilgili korkularınızı https://Peeasily.in/ adresinden satın alarak bırakabilirsiniz.Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False