Tuvalette hijyen

Genel vücut hijyeni gibi, uygun vajinal hijyen de çok özel dikkat gerektirir. Günümüzde kadınların güzellik ürünlerine ve diğer kişisel bakım malzemelerine çok fazla para harcamasına rağmen, çok önemli samimi alan sıklıkla göz ardı edilmektedir.

Dost bağırsak bakterilerine sahip sindirim sistemimizde olduğu gibi vajinada da laktik asit üreten bazı dost bakteriler bulunur.
Şaşırtıcı olmayan, bu iyi bakterilerin vajinanın koruyucusu olduğuna ve en uygun pH dengesini koruduğuna ve bu nedenle iyi vajinal hijyen için kritik olduğuna inanılmaktadır.
Bu denge bozulduğunda, genital bölgede aşırı kötü bakteri büyümesi gerçekleşir. Ve bu durum basitçe brüt koku, vajinal kaşıntı, ağrı, tahriş ve yanma hissi gibi sorunlara neden olduğu bilinen bir vajinal enfeksiyona yol açar.
Normalde uzun süreler için dar iç çamaşırları veya deri pantolonlar giyen kadınların enfeksiyon kapma olasılığı yüksektir. Artan nem seviyeleri, bu düşman bakterilerin büyümesini teşvik eder.
Her zaman sentetiklerin üzerinde pamuklu külot tercih edin. Doğal pamuk lifleri kasık noktasında nemi emer ve hava geçişini destekler, böylece vajinal bölgedeki nemi azaltırlar.
Islak veya ter yapışkan giysilerinizi mümkün olduğunca çabuk değiştirdiğinizden emin olun. Vajinal ve kasık bölgesindeki nem, bakteriyel büyümeyi teşvik ederek vajinal (maya) enfeksiyonuna, vajinal inflamasyona, kötü vajinal koku ve vajinal kaynamalara neden olur.
İYE ve vajinal enfeksiyonların bir başka nedeni dezenfekte edilmemiş umumi tuvaletler olabilir. Düşmanca Tuvaletler için Kız Arkadaşım, Kadın İşeme Cihazları kullanarak İYE ve vajinal enfeksiyonlardan kaçının.Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False