Sırt çantasıyla seyahat ederken ve işemek gerektiğinde yararlı bazı ipuçları

Arkadaşlarınla ??trekking yapıyorsun, vücudunun o zamana kadar yapabileceğini hiç düşünmediğin yükseklikleri ölçeklendiriyorsun. Ve tam da dağın tepesine ulaştığınız anda, kaçınılmaz olur. Ya da vahşi doğada kamp yapıyorsanız, çadırınızı koymakla meşgul ve ani grevler yapma isteği. Şimdi ne yapacaksın? Bunca zamandır tüm gün boyunca sizi yetecek kadar susuz kaldığınız için kendinizle gurur duyuyordunuz, ancak gitme zamanı geldiğinde yapabileceğiniz başka bir şey yok. Bu açık hava kamp gezilerinin ve treklerin sonunu mu yazıyor? Kesinlikle hayır.

Kadınların dışarıda terim içeren planlardan vazgeçmesini istemediğimiz için, özellikle de karma cinsiyet gezisinde bulunuyorlarsa, işinize yarayacak birkaç ipucu ve püf noktası var. İster başlangıç ??seviyesinde ister bir uzman olun, bu pratik bilgelik sözleri, açık havada işemekle ilgili sorunlarınızı çözmede uzun bir yol kat edecektir ve kesinlikle okunmaya değer.

Çiş Paçavra
Aklınızdaki ilk soru - işemek bez nedir? Bir çiş bezi, son birkaç damlayı kurutmak için işediğinizde kullandığınız küçük bir bez veya kumaş (tekrar kullanmak istemediğiniz bir şey). Kendinizi temizledikten sonra, bezi atmak yerine sırt çantanızın dışına takın. Bu sadece onu kurutmakla kalmaz, aynı zamanda güneşin UV ışınlarına maruz kalması nedeniyle dezenfekte eder. Bu bez, idrar yolu enfeksiyonlarına veya maya enfeksiyonlarına maruz kalma endişesi duymadan birkaç kez bile kullanabilirsiniz. Bir çiş bezini taşımanın bir başka avantajı, tuvalet kağıdı ruloları paketlemeniz ve daha sonra bunları nereye atacağınız konusunda endişelenmenizdir.

Çiş Hunisi
Birçok kadının erkekleri kıskandığını biliyorum çünkü tek yapmaları gereken bir yer bulmak ve pantolonlarını rahatlatmak. Bu nedenle, çoğu kadın yürüyüşçü, açık havada kendilerini rahatlatmak söz konusu olduğunda işemek hunileriyle yemin edecektir. Peeasily hayatımıza bir nimet olarak geldi ve çalıların arkasında çömelecek bir yer aramaya gerek kalmadan bize açıkta işeme özgürlüğü verdi.

Kullanım talimatları- İşemek istediğini hissettiğinizde, Peeasily idrar cihazınızı https://Peeasily.in/ adresinden alın ve huniyi mümkün olduğunca vücudunuzun altına yerleştirin. Üzerinde durun, boruyu dışarıya ve kendinizden uzağa doğru tutun. Herhangi bir dökülmeyi önlemek için, çiş hunisinin tüm taraflarının vücudunuzla temas ettiğinden emin olun, böylece tam bir conta oluşturur. Bunu seyahatinizde ilk kez denemekten emin değilseniz, mükemmel olana kadar evde pratik yapabilirsiniz.

Çiş Şişesi
Gece olduğunda ve hiçbir yerin ortasındaysanız, çoğumuz çiş dışında bir yer bulmak için çadırın dışında girişimde bulunmayacağız. Ee ne yapıyorsun? Tutun ve güneşin doğmasını bekleyin. Bu çok zorlanmış görünüyor, değil mi? Bu durumda, tercihen beş veya altı kez dayanacak kadar büyük bir şişe yanınızda taşıyın. Ve karanlıkta yanlış şişeye ulaşmaktan endişeleniyorsanız, karanlıkta parlayan bir işaretleyici ile etiketleyebilirsiniz.

Kullanım talimatları- Şişeyi kullanmak, huniyi, dizleri kullanmak ve altına yerleştirmekle oldukça benzerdir, bu nedenle tam bir conta oluşturur. Bunun işe yaramayacağını düşünüyorsanız, doğrudan şişeye işemek için işemek hunisini kullanabilirsiniz. Bir şişe ve işemek hunisi kullanmaktan emin olana kadar bunu evde de uygulayın.

Kadınların açık hava gezilerinde işemekle ilgili hijyen ve sağlık sorunları yaşayacağı daha muhtemel olduğundan, hijyeninizi akılda tutmak önemlidir. Açık hava maceralarınız için kullanışlı olacak bir diğer ipucu da her zaman sterilize etmektir. Çevrenizde su ve sabun bulmak hala mümkün olmayabileceğinden el dezenfektanı taşıyın. Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False