Tuvalet Görgü Kuralları

Arkanızda “Tuvalet Bumbo” mu deniyor ?

Aşağıdaki işaretçileri okuyun ve hoş olmayan bir iş arkadaşı / oda arkadaşı / birlikte yemek yapmaktan kaçının:

Islak bırakmayın. Yere su dökmeyin. Kullandıktan sonra lavaboyu silin ve koltuk kılıfının üzerinde iz bırakmayın.
Her zaman kendi ıslak mendillerinizi, yumuşak dokularınızı yanınızda taşıyın, böylece umumi tuvaleti kullanmanız gerekiyorsa ve mendilleri / tuvalet rulosunu eksik bulursanız, kişisel malzemeleriniz kullanışlı olabilir.
Kapı kolları, topuzlar, musluk ve sıhhi kutuların kontamine olmamış olması muhtemel değildir. Bu yüzden her dokunuşunuzda ıslak mendil / el dezenfektanı kullanmalısınız.
Ellerinizi sabunla en az 10 saniye boyunca iyice temizleyin ve ovalayın.
Islak ellerinizi kurutmak için hava kurutucularından kaçının. Etraftaki havadan bakteri emer ve ellerinize üflerler. Bakteriler sıcak noktalarda iyi büyür ve kurutucular onlara sadece uygun ortamı verir.
Asla adım atmayın ve koltuğa oturmayın! Tuvalet temizliği yapan kişilerin fazladan iş yapmasına gerek yoktur ve sonraki kullanıcıya da gerek yoktur.
Koku Kontrolü Atık Torbaları kullanın. Hijyenik pedleri, tamponları ve bebek bezlerini sadece bertaraf torbalarına atın ve çöp kutularına atın. Tuvaletleri tıkamayın ve bunlarla batmayın.
Dokuyu, rasgele tiftik toplarını, şeker ambalajlarını ve saç telleri gibi diğer kalıntıları lavaboya, zemine veya pisuar içine sokmayın. Diğer tuvalet kullanıcıları ve temizleyiciler için çok can sıkıcı.
Daima yıkayın. Kontrol etmek için birkaç saniye yedekleyin ve bir yıkama yeterli değilse Lütfen Tekrar yıkayın!
Tuvaletlerde sohbet etmeyin. Bazı ofis personelinin mahkumiyetinin aksine, umumi tuvalet ekli tuvaleti olan bir çalışma alanı değildir. Bu nedenle, bu özel alanı dedikodu yapmak, iş yapmak veya telefon görüşmeleri yapmak için kullanmayın.
Son fakat en az değil…. Hijyenik olmayan tuvaletlere katlanmayın. Ayağa kalkmak ve işemek için Peeasily kullanın!Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False