Mutlu Kampçılar Peasily'i Tercih Ediyor

Kamp sezonu başlıyor!

Binlerce kişi açık hava, kanvas çatılar ve portatif barbekü yemekleri lehine sıçan yarışını geride bırakmaya hazırlanıyoruz.

Çadırı, en son teknolojiye sahip bir kamp alanında ya da ıssız bir dağın yarısına kadar indirmeye karar verdiğiniz her yerde, hepimiz gece “gitme” sorunu ile karşı karşıyayız.  
alan

Kötü şöhretli İngiliz havası genellikle bunu zor bir teklif yapan faktördür. Yüzleşelim, çoğumuz için “doğa ile bir olmak” yorumumuzun ısırganlarla dolu bir çalılıkta karanlıkta ayakta durmaya veya çömelmeye, yağmur dökerek ıslanmaya ve aynı anda düzleşmeye doğru olmadığını söylemek doğrudur. kuvvetle on rüzgar rüzgar.

Çocuklarla kamp yapmaya karar verdiğinizde durum daha da karmaşık. Gece gitme dürtüsüyle karşı karşıya kaldığınızda, karşılaştığınız seçenekler tam olarak ideal çözümler değildir. Çocuklarınız gittiğinizde uyanmama umuduyla tuvalet bloğuna mümkün olduğunca hızlı koşuyor musunuz? Söylemeye gerek yok, özellikle çadırda başka yetişkin yoksa, en çok düşünecek bir seçenek değil. Güvenli bir çözüm değildir ve kalbinizin yarışması garanti edilir ... ve bu sadece tuvalet bloğuna yaptığınız süratten değil.

Belki de arkasına saklanmak için yakındaki bir çalı veya ağaç bulmaya çalışabilirsin. Daha sonra, dışarıda sert yağmur yağarsa veya çadırınıza yakın ısırgan otu olmayan bir bitki bulamazsanız, bu en rahatlatıcı seçenek değildir.

Ya küçük çocuğunuz bebek bezleri için çok yaşlıysa ve geceleri gitmesi gerekiyorsa, ama yağmurla yıkılıyorsa ve onları bir çalıda işemek ya da tuvalet bloğunu ziyaret etmek için dışarıya sürükleme düşüncesi kesinlikle gözyaşlarıyla bitecek ...?

Bir çözümü var. Peeasily ile, ne sizin ne de küçüklerinizin çadırınızın rahat ve güvenli sınırlarını terk etmesine gerek yoktur.

shewee Peeasily

Peeasily, 1 litreye kadar sıvı tutabilen kompakt, tek kullanımlık ve emici bir poşettir. Torba, herhangi bir sıvıyı çevre dostu bir jele dönüştüren küçük granüller içerir. Torba, dolana kadar mühürlenip tekrar kullanılabilir ve ertesi sabah güvenli ve hijyenik bir şekilde atılır. Bayanlar, Peeasily'u, herhangi bir giysiyi çıkarmadan ayakta dururken veya otururken işeyebilmenizi sağlayan plastik bir huni olan Shewee'nin yardımıyla kolayca kullanabilirler.

Her ikisi de küçük ve kompakttır ve kısa bir süre boyunca yürüyüşe çıkmayı planlıyorsanız, çantanıza veya sırt çantanıza mutlu bir şekilde sığar.

Kısa yakalanmayın… Peeasily'i kamp paketleme listenize ekleyin. Su işlerini birden fazla yoldan kurtarabilirler!Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False