Dışarıda işime korkunuzu Peeasily'nin hunisi ile sonlandırın!

İdrar Yolu Enfeksiyonu, idrar sistemimizin böbrek, üreter, mesane ve üretra olan herhangi bir kısmında bir enfeksiyondur. Genellikle kadınlarda enfeksiyonlara mesane ve üretrada neden olur. Kadınlarda erkeklere göre daha yaygındır. Mesanedeki enfeksiyon ağrılı olabilir. Böbreklere yayılırsa İdrar Yolu Enfeksiyonu tehlikeli olabilir.

Bir kadının İdrar Yolu Enfeksiyonu olduğunu gösteren bazı işaretler vardır. Bunlar

• Güçlü ve kalıcı idrara çıkma isteği.

• İşediğinde yanma hissi.

• Az miktarda idrarı sık sık geçirmek.

• Bulutlu görünen idrar.

• İdrarda kan belirtisi olan kırmızı, parlak pembe veya koyu kahverengi gibi renklerde parlak renkli idrar.

• Güçlü bir kokusu olan işemek.

• Pelvisin merkezinde ve kadınların pelvik kemiği bölgesinde ağrı

İdrar Yolu Enfeksiyonları, bakteriler idrar yoluna üretra yoluyla girdiğinde ve mesanede çoğalmaya başladığında meydana gelir. Üriner sistemimiz bakterileri dışarıda tutacak şekilde yapılmış olsa da, bazen savunma başarısız olur. İdrar Yolu Enfeksiyonu'ler için kadınlara özgü bazı risk faktörleri vardır:

Kadın vücudu: Kadınların erkeklerden daha kısa üretra vardır, bu da bakterilerin mesaneye gittiği mesafeyi kısaltır. Bu, enfeksiyonun kadınlarda daha hızlı olacağı anlamına gelir.

Cinsel Aktivite: Diğerlerinden daha fazla cinsel olarak aktif olan kadınların İdrar Yolu Enfeksiyonu geliştirme şansı daha yüksektir.

Doğum kontrol çeşitleri: Doğum kontrolü için diyafram kullanan kadınlar ve prezervatif, servikal kapaklar ve süngerler gibi kontraseptif olan spermisidal ajanlar kullanan kadınlar. Bunlar spermi yok etmek için kullanılır. Bu kadınlar enfeksiyon geliştirme riskiyle karşı karşıyadır.

Menopoz: Bu, vücutta dolaşan östrojende bir azalmaya neden olur. Bu nedenle, idrar yolunda değişiklikler, kadınları idrar enfeksiyonuna daha yatkın hale getirir.


İdrar Yolu Enfeksiyonu'ler hızlı bir şekilde tedavi edilmezse, tekrarlayan enfeksiyonlar, kalıcı böbrek hasarı ve düşük doğum ağırlıklı bebekleri veya prematüre olan bebekleri teslim etme riskinin artması gibi ciddi sonuçlar olabilir.

Kadınlar sürekli İdrar Yolu Enfeksiyonu geliştirme ve sağlıkları üzerindeki sonuçları konusunda korkuyorlar. Peeasily milyonlarca kadını kurtarmaya geldi. Halka açık yerlerde işemeyi kızlar ve kadınlar için daha kolay hale getiren taşınabilir bir kadın idrara çıkma cihazıdır. Bir huni şeklinde şekillendirilmiş ve suya dayanıklı kaplama ile lamine edilmiştir. Hamilelik, diyabet, artrit gibi durumlar, seyahat eden kadınlar ve düşük bağışıklığı olan kanser hastaları için mükemmeldir. Ayrıca kullanımı kolay, taşınabilir ve bir kez kullanılacak ve daha sonra atılacak bir pakette gelir.

Kadınlar artık kirli tuvalet koltuklarını silmeden, üzerine gelmeden idrar yapabilir ve bunun en iyi yanı, herhangi bir enfeksiyon yakalama korkusunun olmamasıdır. Kadınlar, böbrek taşlarına neden olduğu ve uterusta enfeksiyon büyümesini teşvik ettiği için sağlıkları için kötü olan çişlerini kontrol etmek zorunda değildir. Ayrıca kirli gevşek kullanımı konusunda endişelenmiyorlar. Cebinizde kolayca taşınabilir. Peeasily ile, kirli klozet koltuklarını silmek için ellerini kullanmaları gerekmiyor, çünkü kirli koltuğa dokunmak sadece mikrop sağlayacaktır.Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False