Taşınabilir İşeme Cihazına Yatırım Yapmanız İçin 5 Neden

Sanitasyon, çoğumuzun temiz ve güvenli tuvalete erişimi olmadığından ülkemizdeki kadınlar için önemli bir konudur. Yeni Delhi Belediye Şirketi, Delhi NCR kuşağındaki Google Haritalar'da 333 umumi tuvaleti bulan tuvalet bulucu farkındalık kampanyasını gururla duyururken, aramızda kim bu umumi tuvaletleri kullanma riskiyle karşı karşıya kalır? Kabul edelim, hiçbiri hijyenik değil. Sınırlı su teminine ve düzensiz bakımlara sahip umumi tuvaletler tuvalet hijyeni girişimi talep ediyor. Umumi tuvalet paniğini hafifletmeye yardımcı olan portatif idrara çıkma cihazlarının icadı ile yeni bir devrim dalgası ortaya çıktı.

Taşınabilir idrara çıkma cihazlarına yatırım yapmaya başlamanız için bazı sağlam nedenler-
Brüt tuvaletler - Peeasily gibi portatif idrar cihazları sizi kirli tuvalet koltuklarıyla uğraşmaktan kurtarabilir. Bunun gibi şık tek kullanımlık bir cihazla ayakta durmak ve işemek zor olmayacaktır. En iyi bölüm - Sizi kıskanan, “HER YERDE İŞEME” rahatlığını yaşarsınız.

Eğer çalışan bir profesyonelseniz - Ofis tuvaletlerinde beni çalıştırmayın. Gün boyunca iki turdan daha az temizlik ve aynı tuvaleti paylaşan 500 kişi ile, kesinlikle bakteriler için üreme alanıdır. Biri yardım edemez ama işemek düşüncesine kaşlarını çattı. Taşınabilir bir cihaz taşımak, çalışan kızlar için gerçekten hayat kurtarıcı olabilir.

Gezginler ve maceraperestler için- Doğa, doğanın ortasında çağırdığında, erkeklerin aksine, kadınlar en uzun ağaca karşı ayakta duramazlar. Ayrıca, bir kamp alanında sıkışıp kaldığınızda ve bir çıngırak için karanlıkta çıkma riskini almak istemediğinizde, taşınabilir bir idrara çıkma cihazı tam size göre. Peeasily ile hijyenik Porta Potties korkusu olmadan içinizdeki Wanderlust ruhunu besleyebilirsiniz!

Yaşlılar için en iyisi - Üriner inkontinans yaşlıların karşılaştığı yaygın bir sorundur. Taşınabilir bir idrara çıkma cihazı, yaşlılar ve hareket bozukluğu olan insanlar için harika bir yardımcıdır. Ayrıca, yaşlılar portatif idrara çıkma cihazlarının yardımıyla çömelmeyi ve oturmayı zor buluyorlar, ayakta durma pozisyonundaki acil idrar ihtiyaçlarına herhangi bir sorun olmadan eğilim gösterebilirler.

Hızlı, kolay ve kullanışlı - Bu taşınabilir cihazların çantanızda taşınması da çok kolaydır. En iyi bölüm, tamamen oturmadan veya pantolonunuzu çekmeden durabilir ve işeyebilirsiniz. Bu cihazlar hem temiz hem de ayrıktır!

Sonunda:

Dünya nüfusunun% 40'ının temel ihtiyaçlara erişimi yoktur ve özellikle Hindistan, uygun tuvalet olanaklarının bulunmaması nedeniyle sağlık sorunlarından sürekli olarak muzdariptir. Nüfus sayımına göre, 21. yüzyılda hala temiz tuvalet olanaklarından yoksun olan en az 636 milyon Hintli var ve bu kadına, hastalıklara, enfeksiyona ve diğer hijyen ve sanitasyon sorunlarına karşı şiddete katkıda bulunuyor. Taşınabilir idrara çıkma cihazları sadece kadınları kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda suyun korunmasına da katkıda bulunur. Daha az yer kaplaması ve aynı zamanda cilt dostu olmaları ek bir avantajdır.Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False