Peeasily ile kirli tuvaletlerden özgürlük elde edin

Ayakta dururken çiş yapan bir adama baktığımızda, kadınların çoğunluğunun neden bu tuvalet koltuklarının temizliği üzerinde durmadan çiş olarak ayakta durabilecek kadar şanslı olduklarını düşündüğümüzden eminiz. Seyahat ederken veya alışveriş yaparken veya arkadaşlarıyla takılırken kaç kez kadınlar içme suyundan veya sıvı şeylerden kaçınırlar, böylece çok sık işemek zorunda kalmazlar ve nedenini tahmin edebilirsiniz - kirli tuvaletler. Kadınlar bir umumi tuvaleti kullanmadan önce birkaç kez düşünmek zorunda olsa da, erkekler yapmaları gereken tek şey ayakta durmak, işlerini çıkarmak ve işemek swoosh. Bunun sizin için ne kadar rahatsız edici olabileceğini anlıyoruz bayanlar.

Hindistan'daki senaryolara bakalım; çünkü hepimiz yabancıların tuvalet koltuklarını halka açık koltuklarda bile ne kadar temiz tuttuklarını biliyoruz. Uzaktan bile temiz diyebilir miyiz? Hayır, yapamayız. Üstelik, insanların bir sonraki kullanıcı için koltuğu temizlemeyi bile düşünmeleri gerekmez. Evet, kadınlar bile dağınıklığını temizlemeyi düşünmez, böylece bir sonraki temiz ve dezenfekte edilmiş bir tuvalet kullanabilir. Başkentimiz Delhi'de erkeklerin kadın tuvaletine oranının 10: 1 olduğunu biliyor muydunuz? Yani her on erkek tuvaleti için sadece bir kadın tuvaleti var. Şimdi bu korkunç bir orandır ve herkes işemek için iyi bir fikir olmadığını bilir.

Endişelenme bayanlar; Peebuddy sizi 'Kadın İşeme Cihazı' ile kapladı . Bu ne? Sonsuza kadar hepinizin dua ettiği çözümdür. Tıpkı erkeklerde olduğu gibi işemek için ayakta durmanıza yardımcı olan taşınabilir bir cihaz. Artık temiz bir tuvalet bulana kadar işemek zorunda değilsiniz, artık idrar yolu enfeksiyonu yakalamıyor, kirli tuvalet koltuklarını silmenize gerek yok, artık yarım çömelme gerektirmiyor. Tek yapmanız gereken, huni şeklindeki bu cihazı, tuvalet koltuğuna temas etmeden bacaklarınız, standınız ve çişinizin arasına yerleştirmektir. Aradığınız tam olarak bu değil mi?

Peeasily Kadın İşeme Cihazı dökülme veya sızıntı olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece bu endişe noktasını da atabilirsiniz. Sadece huniyi açın, külotunuzu bir kenara koyun, bacaklarınızın arasına yerleştirin ve kalçalarınızı biraz eğin ve huzur içinde işemek. İşiniz bittiğinde, huniyi en yakın kutuya atın. Kolay işemek.

Peeasily Stand ve Pee , özellikle artrit, omurilik yaralanması, obezite veya hamile olan ve sıklıkla seyahat eden, ortak bir tuvalete sahip bir iş yeri olan ve maraton koşucuları olan her kız için uygundur. yürüyüşçüler veya bisikletçiler.

Nihayet Peeasily'nin Kadın İşeme Cihazı yanınızda olduğunda hijyenik olmayan tuvaletlere hayır demenin zamanı geldi. Artık kendinizi dışarı çıkmaktan ya da ne istersen içmekten kaçınmaya, yakındaki tuvaletlerin temizliğini düşünmeye son. Peeasily ile özgürce ve temiz bir şekilde işemek.Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

1 Kutu

Peeasily

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN PAZARYERİLERİMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False