Festival Tuvaletlerinden Kaçının Peeasily Günü Kurtarıyor

Festival sezonu iyi ve gerçekten tüm hızıyla devam ediyor. Bu hafta sonu, bir hafta sonra Leeds ve Okuma Festivalleri ile V-Festival'in başlangıcını görecek. Beyonce, Eminem, Leon Kralı, Green Day ve The Script gibi tavan döşemeleriyle biletlerin hızlı satılması şaşırtıcı değil.

İster “festival deneyimini” ve kampı tam olarak almayı planlıyor olun, ya da iyi bir gece uykusu için B & B'ye kaçmayı tercih ediyorsanız, mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir yer var…

… Korkunç festival tuvaleti !!

Sonsuz sıralar, dağınık ve taşan klozetler ve güneşte pişirilen farklı “aroma” çoğu kez en deneyimli festival katılımcılarını bile korkunç bir şekilde doldurmak için yeterlidir.

Mikrop yüklü klozet ile temas etmekten kaçınmak için “gezinme” sanatında ustalaşmış olsanız bile, insanlığın mümkün olduğu kadar az yüzeye dokunurken bölmeden çıkma yolunda müzakere etmelisiniz.

Çözüm var.

Peeasily, 1 litreye kadar sıvı tutabilen cep boyutunda, tek kullanımlık bir emici poşettir. Torbanın içindeki emici granüller, herhangi bir sıvıyı saniyeler içinde jele dönüştürür. Peeasilyler aynı zamanda 2 numaralı korkunç festival için de kullanılabilir. Torbalar festival tuvaletdökülebilir ve kokusuzdur.

Dışarıdaki bayanlar, yeryüzünde çok dağınık olmadan veya soyunmak için özel bir yer bulmak zorunda kalmadan nasıl bir torbaya işeyeceklerini merak ediyorlarsa, kadınların sahip olmadan, işemek için ayakta durmalarını sağlayan bir idrar cihazı olan Peeasily'ye bir göz atın. herhangi bir giysiyi çıkarmak için. Bir Peeasily paketi ile birleştiğinde Peeasily, kadınların haysiyete dokunmadan, her yerde ve her zaman “gitmesine” izin verecek!

Peeasily geceleri kamp yapmayı planlayanlar için paha biçilemez. Artık tuvaletleri bulmaya çalışırken (sadece burnunuzu takip edin) karanlıkta tökezlemek zorunda kalmazsınız ve daha sonra çadırınızı tuval denizi arasında değiştirmek zorunda kalırsınız. Bunun yerine, en azından temel bir hijyen seviyesini koruduğunuzdan emin olarak, çadırınızın sıcak ve özel sınırlarında kalabilirsiniz.

Festival tuvaleti hafta sonu için bane olsun. Peeasily'u festival kontrol listenize ekleyin. Pişman olmayacaksınız !!!!Toplam : 28

Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

Fiyatlar

1 Kutu

Peeasily

TL59,9
  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı

    1 Kutu - 10 adet ürün içerir.

  • Peeasily | Hijyenik Kullan - At Kadın İdrar Aparatı
  •  + Kargo Ücreti


SİPARİŞ FORMU* HAVALE | Açıklama notu : K-B887O3
Ödeme seçeneği olarak geçici olarak "HAVALE" olarak çalışmaktayız.

DEMO DIŞ TİC.VE PAZ. A.Ş.

İŞ BANKASI / ETİLER ŞUBESİ (Şube Kodu:1067)
IBAN .: TR16 0006 4000 0011 0670 5147 43


Kredi kartı alım talepleriniz için "n11 mağazamızdan" sipariş verebilirsiniz.
N11 Mağazımız için tıklayınız..!

Lütfen Güvenliğiniz İçin Yukarıdaki Kutuyu İşaretleyin!
* İşaretli alanlar doldulmalıdır.

Müşteri Temsilcisi

Fatih Sultan Mehmet Mah. Asude Sk. No:9/A-B Etiler İSTANBUL - TÜRKİYE


Telefonla Satış : 212 323 25 53


Whatsapp Hattı : 5323268811


False